Näköjään näille halostraumaisille provotehtailijoille maksetaan provoviesteistään!
Karkkia, limsaa ja tupakkia ehkä saavat. Toimenantajansakin idiootteja.
Ei ne muuten vapaaehtoisesti keikkuis täällä riekkumassa vuodenajasta riippumatta.
Mitkä on tuloksensa? Oppositiossa, huuli mutrulla oottavat aikaa parempaa...
Absurdia!!!!!!!!!!
15
555
Vastaukset
- Miskaboys
Illan pimetessä muutut yhä riehakkaammaksi.
- capt. cöpenick
Viimetteks lääkkeitä. Oli ankara flunsdorff päällä! Vain luontaistuotteita, joskus grogi, pari.
- J_Julistaja
Kumma kun hoitajatädit eivät vähitellen ymmärrä lukita Niuvanniemen atk-luokkaa, vaikka cöppe hiipii sinne salaa joka ilta nukkumaanmenoajan jälkeen kirjoittelemaan halos-saastaansa.
Pitää varmaan etsiä paikan numero ja kertoa hoitajille cöpen puuhasteluista, ei tässä muukaan auta.- capt. cöpenick
Sinut j.j saasta tulisi kiireesti bannata!
- ----
Kun Sinun kirjoituksiasi luke tulee vakuuttuneksi että mielisairaaloiden suljetut osastot, lepositet ja pakkopaidat ovat tarpen. Nin kuin tietysti terapeuttiset tietokonemahdollisuudetkin. Onnea parantumiseeen... Tie on pitkä..
- Draug
Cöppe ja Egoisti kirjoittelevat SDP:n puoluetoimistossa ja SAK maksaa palkan Halosen toimeksiannosta.
- Kumpikin olevan
Hommissa tälläkin hetkellä...huvittavia peikkoja..:)
- ...
Kumpikin olevan kirjoitti:
Hommissa tälläkin hetkellä...huvittavia peikkoja..:)
sanoi Ihalainen presidentinvaalien alla. Pistäsin samaan nippuun puna-viivan ("----------------"). En ole vielä tehnyt "grafologista" analyysiä, ovatko yksi ja sama henkilö. Madollisesta, mutta ei todennäköistä.
- capt. cöpenick
Talkootyötä tämä on alusta loppuun.Asiattomuus ja suoranaisnn parjauskampanja,
porvaripaskojen taholta - niiden roimiminen, kiinnostaa. - capt. cöpenick
Kumpikin olevan kirjoitti:
Hommissa tälläkin hetkellä...huvittavia peikkoja..:)
Td eka viesti klo 20.00 tällä saitilla.
- ja paskamaisia
capt. cöpenick kirjoitti:
Talkootyötä tämä on alusta loppuun.Asiattomuus ja suoranaisnn parjauskampanja,
porvaripaskojen taholta - niiden roimiminen, kiinnostaa.ovat ennenkaikkea vasukat...köppeli etunenässään. Talkootyönään joka ilta hyökkää täällä kirjoituksillaan olemattomien vihollisten kimppuun. Paranoidi on ja psykopaatin malliesimerkki. Jos kuka on asiaton ja parjaaja niin köppeli. Varsinainen säälittävä ukonrahjake. Kun elämässä ei ole enää hohtoa ja vaimokin tainnut lähteä nuoremman mukaan ei ole enää muuta vaihtoehtoa kuin olla täällä provomassa Halosella.
Kirjoittaa ensin halosvastaista ja sitten vastaa kirjoituksiinsa halosmyönteisesti. On varma ettei täällä enää kukaan tosissaan viitsi kirjoitella mitään vanhoja juttuja halosesta. On niin kaluttu puheenaihe kuin koiran luu. - capt. cöpenick
ja paskamaisia kirjoitti:
ovat ennenkaikkea vasukat...köppeli etunenässään. Talkootyönään joka ilta hyökkää täällä kirjoituksillaan olemattomien vihollisten kimppuun. Paranoidi on ja psykopaatin malliesimerkki. Jos kuka on asiaton ja parjaaja niin köppeli. Varsinainen säälittävä ukonrahjake. Kun elämässä ei ole enää hohtoa ja vaimokin tainnut lähteä nuoremman mukaan ei ole enää muuta vaihtoehtoa kuin olla täällä provomassa Halosella.
Kirjoittaa ensin halosvastaista ja sitten vastaa kirjoituksiinsa halosmyönteisesti. On varma ettei täällä enää kukaan tosissaan viitsi kirjoitella mitään vanhoja juttuja halosesta. On niin kaluttu puheenaihe kuin koiran luu.Tota kaksinaismoraalitekniikkaa eniten vihaan; kirjoitetaan kuin syötiksi myönteinen viesti.
Sit vittu toisella nikillä vastataan...tyyliin hintman-1/julistaja.
"vasemmiston mielipide" - itse saatanan hörhö molempien - väliin koko ketjun takana.
Kaikki eri nikein.
Luulis olevan hitunen järjeä nassikalla, joka kirjoittaa saitille pikaisesta
Halosen erosta stasilistan takia.
Tai halmemainen halonen on lesbo - 6v tasoisia vääntöjä.
Porvariepakoille oma elämänsä! Mitä tulevat provojaan virittelemään ihmisten ilmoille. - en kuule valehtele
capt. cöpenick kirjoitti:
Tota kaksinaismoraalitekniikkaa eniten vihaan; kirjoitetaan kuin syötiksi myönteinen viesti.
Sit vittu toisella nikillä vastataan...tyyliin hintman-1/julistaja.
"vasemmiston mielipide" - itse saatanan hörhö molempien - väliin koko ketjun takana.
Kaikki eri nikein.
Luulis olevan hitunen järjeä nassikalla, joka kirjoittaa saitille pikaisesta
Halosen erosta stasilistan takia.
Tai halmemainen halonen on lesbo - 6v tasoisia vääntöjä.
Porvariepakoille oma elämänsä! Mitä tulevat provojaan virittelemään ihmisten ilmoille.Minäkin vihaan provoilemista, että saadaan ihmiset provosoitumaan ja sitten voi taas herjata mitä inhottavimmalla tavalla.
- Palstaa seurannut
en kuule valehtele kirjoitti:
Minäkin vihaan provoilemista, että saadaan ihmiset provosoitumaan ja sitten voi taas herjata mitä inhottavimmalla tavalla.
Provoilun jalon taidon nämä demarikirjoittajat hallitsevat yhtä hyvin kuin Halosen 100 %:n tukemisen riippumatta siitä, mistä kulloinkin on kyse. Halonen on kaiken hyvän airut näille hymistelijöille. Palvonta lähenee jo pohjoiskorealaisuutta. Mihinkähän Halosen päähänpinttymä johtaa tämän kansakunnan?
- capt. cöpenick
Palstaa seurannut kirjoitti:
Provoilun jalon taidon nämä demarikirjoittajat hallitsevat yhtä hyvin kuin Halosen 100 %:n tukemisen riippumatta siitä, mistä kulloinkin on kyse. Halonen on kaiken hyvän airut näille hymistelijöille. Palvonta lähenee jo pohjoiskorealaisuutta. Mihinkähän Halosen päähänpinttymä johtaa tämän kansakunnan?
Mielestäni riittää maoniosti, että hyväksytään tosiasiat: Vaalit on pidetty
ja säällinen suruaika hävityistä vaaleistaon jo loppumassa.
Annetaan presidentille työrauha. Se riittää mainiosta.
En omista SDP:n tai muunkaan puolueen jäsenkirjaa.
Mielestäni fanaattinen puoluesidonnaisuus on enempi rajoittava kuin kehittävä tekijä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.2047745Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille
Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest54667Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois
Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul854201Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen
Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji3973707Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä
Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden2053408Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen
haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota1053025Suomessa valtavasti somalien yhdistyksiä, peräti 171 - mistä tulee rahat?
Suurin osa näistä sijoittuu pääkaupunkiseudulle tai Turun ympäristöön. Ovatko kaikki noista pelkkiä huijausyhdistyksiä1332598Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota
Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma322565Liikaa vauhtia
Nuorukainen 17v. on ajanut 114 km/h 60 km:n alueella Nesteen kohdalla ja onneksi poliisi oli paikalla ja hurjastelu lopp622145- 211993