Onko mies oikeutettu antamaan naiselle litsarin, jos nainen kouraisee luvatta ja äkkiarvaamatta miestä haaroista?
Oikeutettu litsari
Tasa-arvonisti
7518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos mua joku tuntematon (tai tuttukin) muija kouraisis munista, vetäisin siltä akalta hampaat kurkkuun! Mua ei kourita, prkl! Niin että ämmät: Jos mua kouritte, niin kannattaa soittaa ambulanssi viereen valmiiksi, nimittäin nyrkki heiluu jos mua hiplaa.
tuollaisessa tilanteessa mies on velvoitettu antamaan naiselle.
Antamaan naiselle litsarin? Minkä ihmeen vuoksi?
Luonnollinen reaktio mieheltä on tietysti ottaa tällaisessa tilanteessa nainen kainaloonsa, koska vastavuoroisuuden periaatteen mukaisesti voi olettaa, ettei hänkään pahastu, jos sitten sopivassa tilaisuudessa tutkit hänen paikkojaan hyvinkin perusteellisesti.
Jos aloite tulee naisen puolelta tuolla lailla hieman äkkinäisesti, niin ei siitä pidä säikähtää, koska voipi olla, että naisella on mielessä entisen mainoksen sanat – ”niin hyvää ettei sanotuksi saa…aa…aaa !” :)
Se on vaikka joku hirveä suohirviö. Tietysti sellaisesta päässee eroon verbaalisillakin loukkauksilla.
Kaikki naiset, on sitten minkälainen suohirviö tahansa saa seksiä aina! Ja mies on aina valmis!
Näin on annettu ymmärtää tällä palstalla.
Täytyy tämän suohirviön lähteä tästä kohta kourimaan.
Niin saavatkin. Kunhan vaan laskevat rimaa tarpeeksi. Rumilla miehillähän tuo ei luonnollisestikaan onnistu.
Nehän ovat aateeämmiä.