ajeleeko45-55v naiset myös pillun posliiniksi!paljas pillu on kiihottava!
45-55 posliininaiset
PALJASKULLI
147120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
niin epä-eroottista kuin keski - ikäisen naisen ajeltu alapää,no, ehkä asiaan toki vaikuttaa viestin kellonaika, mutta uskoisin että,et saa kovin montaa vastausta ?
Miksei keski-ikäinen tai vaikkapa kuusikymppinen nainen saa ajella posliiniksi.Mistä ukkelit tietävät paljonko posliiniksi ajeltuja 45vuotiaita naisia on. Missähän olisi saatavilla esimerkiksi tuhannen naisen otos yli viiskymppisten naisten posliiniksi ajetuista pilluista.Nuorilla tuo jo on kai enemmänkin enemmistö posliinia,ainakin mitä nettiä katsoo.
Tilasto yli viiskymppisistä posliinipilluksi ajelluista naisista varmasti olisi ukollekin mielenkiintoista tutkittavaa netissä.
kysely ei ollut varmaan homoille tarkoittukaan!
Olen posliini, enkä muuta enää haluakaan. Mikään ei ole mukavampaa kuin kumppani vielä sheivaa. Itsellä siisti olo ja toiselle mukavampi antaa suuseksiä. Sama myös toisin päin, kiitos.
hei, nainen48 laita viestiä tuohon osoitteeseen,niin jutellaan lisää!eli osoitteeseen benedictus1.
hei nainen 48 laitappa sähkö postia [email protected]
Miksei sheivaisi? Jonkun mielestä jokin on epämiellyttävää ja jonkun mielestä kiihottavaa. Otse olen nelivitonen ja posliini. Ja mieheni tykkää.
Vaimoni joutui keväällä pieneen operaatioon, jossa häneltä ajeltiin karvat alapäästä.
Ja kyllä se oli kiihottavan näköinen tuo pimppi monta viikkoa sen jälkeen, se on sanottava.
Nyt kun sinne alapäähän on kasvanaut se sama vanha saunavihta, niin ei se enää niin houkutteleva ole, niin se vaan on.
Käske ajaa saunavihta pois. Meillä vaimo on ajellut posliiniksi n.5 vuotta, eikä kuulemma enää anna karvojen kasvaa takaisin.
koska ihka uusi ja isovärkkinen poikakaverini niin haluaa.
ihanan nautinnon, kun nykyinen rakas miesystäni vihjaisi, että posliini olisi kiva ja minä aikani mietittyä ajelin alapääni paljaaksi.
Saan rakkaaltani ihanaa suuseksiä, olisin nuoltavana aamusta iltaan, niin taitavasti hän pimppiäni käsittelee ja antaa minulle ihania orgasmeja.
Myös hänen alapäänsa sai sheivauksen ja kyllä on ihana imuttaa karvatonta kalua.
Niin...ikää minulla on 54v.
Minä olen 44-vuotias ja posliinina olen ollut kohta vuoden päivät ja en enää sitä pehkoa haluakaan. Kiva lisä seksileikkeihinkin, kun antaa kumppanin ajella itsensä ihan siloiseksi. Suosittelen vahemmillekin naisille,, tosi ihana ja kiimainen juttu. En enää koskaan tahdo karvapehkoa !!
Me ollaan 49 ja 56 ja molemmilta ajettu karvat monta vuotta. Seksielämä on paljon mukavampaa ja muutenkin tuntuu ihanalta olla karvaton.
Eihän kai 55 vuotta mikään yläraja pillun posliinina pitämiselle ole,kyllä joka nainen voi pillunsa sheivata täysin karvattomaksi minkä ikäisenä vaan,vaikkapa 70 vuotiaana jos itse tykkää pitää sen posliininsileänä eihän sitä mikään estä.