palestiina

näköjään täällä liikkuu ihmisiä jotka ei tunne historiaa tai vaan muute yrittää ärsyttää toisia ihmisiä. tässä ois yksi linkki en kyllä ole ihan varma kaikesta paikkansapitävyydestä.

.http://fi.wikipedia.org/wiki/Palestiina
2117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki tervejärkiset ymmärtävät että Israel on se todellinen terroristi ja sortaja. Eivät palestiinalaiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikko71 kirjoitti:

näköjään täällä liikkuu ihmisiä jotka ei tunne historiaa tai vaan muute yrittää ärsyttää toisia ihmisiä. tässä ois yksi linkki en kyllä ole ihan varma kaikesta paikkansapitävyydestä.

.http://fi.wikipedia.org/wiki/Palestiina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu