TESTI! Minä viikonpäivänä olet syntynyt??
**
18827
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Lauantai också!
eli taas on yksi viikko elämästä täynnä.
Eli onnittelut meille! :) Mitenkäs juhlistettais tätä merkkipäivää?!
Juhlitaanpas tätä nyt sitten kunnolla!
onnittelut! Täytit sinäkin eilen pyöreitä viikkoja. Toivottavasti juhlit kunnolla. Minä muuten ostin eilen vähän irtokarkkeja.. nam.
poikani on syntynyt perjantaina 13pv joulukuuta, mieheni perjantaina 13. kesäkuuta, miehen serkuista on 2 syntynyt 13pv ja perjantai..
ovatko epäonnisia läpi elämän?
on siis syntymäpäivä ensi viikon perjantaina 13. joulukuuta. Onnittelut!
itelle synttärilahjaksi, mutta iteppäinen kun poika oli niin viipy vielä melkein 2viikkoa masussa.. pitää pojalle pitää kunnon huuhaa-pirskeet!
sunnuntai. Jee. No mä kyllä tiesin sen jo. Meidän ala-asteen englanninkirjassa oli siihen laskuri.
Minulla on Windowsissakin laskuri, tai siis kalenteriksihan sitä sanotaan... mutta se alkaakin vuodesta 1980. Siis mitä tapahtui tuona vuonna? Miksi se on Windowsin vuosi 1?
Ainiin... opitko tuon otsikon siitä enlanninkirjasta?
Ja-vielä-se alkuperäinen kysymys, tai siis vastaus: olen syntynyt fridaynä.
synnyin TIISTAINA!! :)
Sunnuntaina olen siis syntynyt
Itseoikeutettuna keskiviikkokerhon varatilintarkastajana peräänkuulutan uusia jäseniä liittymään. Hauskaa on. Pikkujouluissa ollaan kumarassa.
eivoi olla perjantai ;=)
se aina ehtii huippuaikaisin huuhaalle ennen kuin laiva irtoaa satamasta ;-)
pitää katsoa jo aamusta horisonttia ;=)
Mä synnyin torstaina!!!!!!
....kuulemma...