Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitääkö huhu

...että naiset, joilla on silmäpussit, ovat kovimpia suihinottajia?
32119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo...mun naisella on silmäpussit jotka roikkuvat hänen poskilla.
Mulla taas itellä pallit ja munapussit surkastuneet kokonaan.
Hyviä imuja vaan.

Äänestä

Mitä isompi kolvi, sitä syvempi kurkku. Tutkittu on.

Äänestä

Kylla pitää mutta hänellä roikkuu myös posket kuin naulapussit.mutta kauhia imu kuin olisi laitettu 100 wattinen huuveri terskahan ympärrii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paikkansa? kirjoitti:

...että naiset, joilla on silmäpussit, ovat kovimpia suihinottajia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu