Tämä on tosi juttu tai ainakin eräs työkaveri kertoi jutun totena.
Työkaverin tuttavan vaimo oli viemässä tyttölastaan (noin 5 vuotta) päiväkotiin. Kun hän jäi siihen oven viereen palloilemaan ja moikkailemaan hoitotätejä, tuli nurkan takaa joku pieni pojannassikka (n. 4 vuotta) ja huudahti, että älä tuo tyttöäsi tänne poikien nussittavaksi. Siinä taisi kerhotädeillä ja äidiltä jäädä suu hetkeksi ihmetyksestä auki... että sellaista ne kakarat jo osaavat, onko maailma kirjat sekaisin.
Maailmankirjat sekaisin
Paksas
2
675
Vastaukset
- jäikö
se nussittavaksi ja nussikos ne?
- olet sekaisin
Vitun idiootti, puolet tarhaikäisistä kyllä tietää miten hommat hoidetaan pälli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3722654Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata632110Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111732- 771452
- 1091435
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1861435- 271407
- 801287
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva191283Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401156