Joo, mietityttää vähän kun kaikissa keskusteluissa mainitaan että on kallista, mutta missään ei sitten kukaan suostu kertomaan mitä maksaa jne. Eli voisiko joku ystävällisesti kertoa mitä nämä asiat maksavat? Esim. peruskurssi ja noi paljon parjatut sikakalliit leirit? Ja minkälaista opetus Tampereella?
FAKTAT ois kivoja, ei mikään "no ihan sika kallista mutta kickboxing on kovempi ja Sipilät homoja" -kommentteja.
Kiitos
CLF faktoja
3
754
Vastaukset
- CLFtreenaaja
Moi!
Peruskurssi maksaa 95eur/3-4kk, uusi kurssi alkanee syksyllä. Leirit alkaen 76 euroa riippuen aiheesta, aseelliset ovat kalliimpia. Näitä tietojahan löytyy myös nettisivuilta clf.fi, kannattaa käydä vilkasemassa :)
Opetus Tampereella on oman kokemukseni mukaan laadukasta ja tasokasta, Tampereen molemmat päävetäjät ovat lajissa edenneet pitkälle ja treenanneet jo useita vuosia. Molemmat ovat lajin pääopettajien Sipilöiden oppilaita.
Voit halutessasi vaikka paikan päälle tutustumaan treeneihin ja saat varmasti treenien vetäjiltä ajankohtaista informaatiota lajista :) Tässä Tampereen kesävuorot, muiden kaupunkien tiedot löytyvät nettisivuilta:
Maanantai
18:00-20:00 Budo 4/1 Vyölliset
Keskiviikko
18:00-20:00 Santalahden puisto, Vyölliset peruskurssi
Lauantai
11:00-12:00 Näsinpuisto, Qi Gong
12:00-14:00 Näsinpuisto, vyölliset peruskurssi- vaan
Kävin jollain CLF sivustolla, mutta en löytänyt noita hitnoja. Ehkä katsoin huonosti. Kiitos paljon.
Olet poikkeus joka vahvistaa säännön: asiallinen nettipostaaja.
Hyvää kesää sinulle. - on nykyään
vaan kirjoitti:
Kävin jollain CLF sivustolla, mutta en löytänyt noita hitnoja. Ehkä katsoin huonosti. Kiitos paljon.
Olet poikkeus joka vahvistaa säännön: asiallinen nettipostaaja.
Hyvää kesää sinulle.www.choyleefut.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k375086- 823616
- 302993
- 612985
- 92896
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562343- 411838
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91770- 181721
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1351639