Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hannele Lauri, kyrvänseisottaja #1

tossa oli alla Hannelen teiniaikaisia kuvia.kovin oli tavanomaisen näköinen -71 mutta nykyään ao lady on ykkösseisottaja ja mälli lentää jo pelkästään ajattelemalla sexyä Hannelea intiimitilanteessa.
54917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiristelty vanha kehäraakki se on jolla on äänikin matala kuin miehellä. Tosi kaukanan sexystä.

Äänestä

...ja pullonpohjalasit vaan nenälle.

Äänestä

Se on makuasia. Toiset tykkää, toiset ei.

Äänestä

Kyllä siltä olis ihana nuolla pimpsaa.

Äänestä
  • kyllä sen pimppiä vois nuolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vankeri kirjoitti:

tossa oli alla Hannelen teiniaikaisia kuvia.kovin oli tavanomaisen näköinen -71 mutta nykyään ao lady on ykkösseisottaja ja mälli lentää jo pelkästään ajattelemalla sexyä Hannelea intiimitilanteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu