Iran iskee

Iran antaa kohta Israelille semmoisen tulimyrskyn, että ei tarvitse pari soltun perään kaipailla.
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pienissä aivoissaan, voi voi!

Äänestä

maantietoo, ääliö ja puh sitten sodasta

Äänestä

Iran ei pelkää mitään muuta niin paljon kuin, että se joutuu napit vastakkain israelin kanssa. Kaukaa se mielellään huutelee mutta jos israel tulee lähemmäs paremmin kuullakseen muuttuu iranin huuto avunhuudoksi yk.ta kohti.

Äänestä

nehän asuvat samalla alueella. Tosin huvittava fantasia. Iran ei kykene iskemään Israeliin, mutta Israel kylläkin Iraniin. Ja jos niin hulluja olisivat että iskisivät, Iran saisi USA:n ja Euroopan niskaansa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Israeliin.... kirjoitti:

Iran antaa kohta Israelille semmoisen tulimyrskyn, että ei tarvitse pari soltun perään kaipailla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu