Mitä mieltä ootte siitä, et melkein kaikki maailman mustat ihmiset asuu kehitysmaissa? Mun mielestä asialle pitäs tehä pikasesti jotain, rakentaa vaikka tänne suomen lappiin isoja kerrostaloja, jonne mahduttais näitä mustia, IHMISIÄHÄN NEKIN ON!
Mun mielestä mustien ei pitäis asua niin kurjissa oloissa kuin jossain etiopiassa. Ne on kuitenkin niin rehellistä ja avointa kansaa..
Mitä mieltä te ootte, keskustelijat?
-Humanisti-
Kamalaa!!
8
411
Vastaukset
- aikaisempien
mielipiteitteni jälkeen voin sanoa, että totta turiset.
- tournerd
..on hyvää tilaa ja tyhjiä taloja. Ei nimittäin ympäristö pahemmin muutu, ilma vähän viilenee..
että trolli.
- Freestyler
Viestisi hehkuvat ylemmydeentuntoa mustia kohtaan. Aivan kuin mustat voisivat elää vain sinunlaistesi hyysäyksestä, että muuten he kuolisivat. Et arvosta lainkaan mustia ja siksi olet RASISTI!!!!
- trollimies
Itse olet trolli!
Freestyler kirjoitti:
Viestisi hehkuvat ylemmydeentuntoa mustia kohtaan. Aivan kuin mustat voisivat elää vain sinunlaistesi hyysäyksestä, että muuten he kuolisivat. Et arvosta lainkaan mustia ja siksi olet RASISTI!!!!
Ja sinä olet humoristi.
- Freestyler
Erasmus kirjoitti:
Ja sinä olet humoristi.
Tiesitkö että kiihtous kansanryhmää vastaan on rikos? Tarkkailen viestejäsi ja ilmoitan välittömästi poliisille ja israeliin, jos sinä kiihotat meitä juutalaisia vastaan eli olet antisemitisi!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719467- 756452
- 286106
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni965910Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv435759Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h995644- 625073
- 434757
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on574106- 493735