Jos joku ei vielä tiedä niin ilmaista pornoa (kaiken tyyppistä) löytyy gigakaupalla KaZaa-nimisen ohjelman avulla. Se löytyy osoitteesta www.kazaa.com
Ainoa pornotyyppi, mitä en voisi koskaan katsoa hyvällä mielellä on gayporn. Katson mielummin vaikka koiran naimassa 13v muijaa =)
Ainoa pornotyyppi, mitä en voisi koskaan katsoa hyvällä mielellä on gayporn. Katson mielummin vaikka koiran naimassa 13v muijaa =)
Vastaukset 12
Vanhimmat
se maksaa.Halvemmaksi tulee hakea ilmasia kuvia ja videoita netistä
Itselläni on KaZaa ja sitä ei tarvitse rekisteröidä. Se on täysin ilmainen. Kopioit sen kmd.exe tiedoston niin se etsii sen netistä. Itse olen jo monta sataa megaa imuroinnut pornoa!
niin etsi vaikka googlella ensin tietoa KaZaa-ohjelmasta niin tiedät, että se on ns. share-ohjelma. Tälläkin hetkellä voin etsiä noin 3,5 miljoonan tietokoneen kiintolevyltä pornoa ja sitä todellakin LÖYTYY!
kai tiedät, että kazaan mukana tulee myös ohjelma, joka seuraa sun nettikäyttäytymistä ja tumppaa sen mukaista spammia.
ainakaan ole tullut mitään spammia vaikka olen käyttänyt KaZaa kuukausia. No ne pikku mainokset ruudun alareunassa ei haittaa kun ne ovat vain silloin kun KaZaa on päällä.
..jos ei oo sähköpostiosoitetta???
:O
..siihen ohjelmaan oman mailiosoittensa antaa?
No, sinä varmaan!?
Voihan siihen kirjoittaa vaikka [email protected]
Etsikää netistä ennemmin Kazaa Lite -niminen ohjelma. Tuo perinteinen Kazaa on täynnä spywareja ja muuta paskaa - ei todellakaan kannata asentaa.
Enpä tiennyt tuota =^/ Sori vaan kaikille. Kannattaa se KaZaa poistaa koneelta ja ajaa Ad-aware ohjelma spywaren poistamiseksi ja sitten asentaa KaZaa Lite-ohjelma. Linkkejä löytyy vaikka Googlella.
"Ainoa pornotyyppi, mitä en voisi koskaan katsoa hyvällä mielellä on gayporn. Katson mielummin vaikka koiran naimassa 13v muijaa =)"
Mielenkiintoista, pidät lapsenraiskaamista ja eläinseksiä homoseksuaalisuutta normaalimpana.
Noh, tällaisiakin vitun juntteja valitettavasti on olemassa.
En voi sille mitään, jos kiihotun lapsipornosta/eläinpornosta. Kyllä niillä lapsillakin pitää olla ikää ainakin 12v, jotta kiihottuisin. En voi sillekkään mitään, jos en kiihotu gaypornon katsomisesta. Kokeiltu on ja lähinnä oksettaa.
tuon viestin perusteella olet trollaileva teinipoika. Eiköhän se siitä kun kasvat muutaman vuoden =)