minkälainen paikka

leirintä alue...kertokaahan?
61076
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se on ihan hyvä paikka, kun vertaa parkanoon ja parkanon palveluihin yleensä. Paikan pitäjät varsinkin ovat verratonta sakkia.

Äänestä

mökki ja käytiin panemas kylän tyttäriä. Olithan sinäkin mukana.

Äänestä

tänään, on suurinpiirtein samanlainen paikka. Että kaasu pohjaan ja kohti Keskisen palveluja,siellä on jotain.

Äänestä
  • ollaan käyty ja paikat olivat ehjiä, siistejä ja huolettuja?!

    Äänestä

käy leirintä aluueella ollenkaan esim. olusilla, kun ei oo alueesta tullut ton enempää tietoutta..!?

Äänestä
  • tosi mukava paikka, ja ystävällistä palvelua. Eli suosittelen lämpimästi, eipä täällä sitten muita tertsejä ookkaa, joissa vois istuskella. Ja paellapannu on kuumana miltei aina ja ruoka on hyvää ja halpaa ja sitä kehoitetaan hakemaan samaan rahaan lisää jos jää nälkä. Että ten points!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on paikallinen kirjoitti:

leirintä alue...kertokaahan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu