Näkisittepä miten hienosti NT kirjoittaa Israelin oikeutetusta puolustautumisesta.
NT:llä on vain yksi vika (vielä) :EU-alaisuus ja harhautuneisuus?
NT:llä on vain yksi vika (vielä) :EU-alaisuus ja harhautuneisuus?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En ole alamainen enkä harhautunut. Sinä kyllä olet Ilkka Hakalehdon alamainen ja toimit hänen käsikassaranaan.
EU:hun mentiin selvällä enemmistöpäätöksellä, joten mutinat pois!
Huumeitakin on helppo alkaa käyttämään mutta lopettaminen on ihan eri juttu.
Ehkä te käytättekin huumeita, mutta minä en ole koskaan edes kokeillut enkä kokeile. Oliko kirjoituksesi rohkaisu huumeiden käytön aloittamiselle vai omakohtainen kokemus, jonka päätit jakaa muiden kaltaistenne hörhöjen kanssa?
Joka EU:n perustuslakia kumartaa, se sitä kumartaa, eikä enää Suomen perustuslakia. joka kalliita masuja EU eliitille maksaa, se niitä maksaa. Koska Suomen ulkopolitiikkaa EU määrää, se sitä sitoo.
EU:iin mentiin median uhkailulla, tiedon harahautuksella ja propagandalla. Löytyyhän tuosta jo väitöskirjat ja "ei mitään hakalehdonkin" krijoja! "Eu vaakalaudalla";LIKE!!!
EU:iin mentiin vain äänestettyjen äänein kautta, ei Suomen enemmistön! Lisäksi rikottiin lainsäädäntöjätjestystä ja perustuslakia! Lähde:lähde etsimään perustuslaki v 1994!
Markka on luovutettu myös ilman lakia! Eurosta ei ole edes lakia Suomessa?!
Ei nukkuvia odoteta. Oma syy jos et äänestä.
Olihan se ennen EU-jäsenyyttäkin Suomessa "toisten valta", sillä en minä päässyt kertaakaan eduskuntaan päättämään asioistani, vaan jotkut toiset päättivät.