Naiset ei tarvitse miehiä oikeastaan mihinkään. Ne on epäsiistejä ruikuttajia jotka uhoaa joka kulmalla. Kaikkein tärkeä asia tuntuu olevan jalkojen välissä, ja sitä naisten pitäisi muka palvoa. Miehet turvautuu väkivaltaan useammin kuin naiset, kun järki ei riitä väittelyssä. Alistaminen on useimmille miehille arkipäivää, huorittelua, lesbottelua jne. Kun on pienet munat, pitää päteä toisella tavalla. Miehet on yleisesti ottaen onnettomia tekeleitä, sääliksi käy teitä surkimuksia. Toivottavasti tapatte toisenne sodissanne.
Miehistä ei ole
mihinkään
241182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Kitkeriä sanoi kettu marjoista. Kyllä minä ihan TARVITSEN miestä siinä kuin kies naista. Vai mitenhän meinas katkera ikineito lisääntyä? Kun sitä miestäkin tarvitaan kansakuntamme ylläpitämiseen.
Onhan niitä sottapyttyjäkin miehissä, mutta niin on naisissakin. Valitse seurasi paremmin.
Toiset palvovat sitä mitä siellä jalkojen välissä roikkuu, toiset taas eivät. Ja eihän kaikki nyt alistaa yritä. Millaisessa seurassa sitä ollaan hengailtu??
Miehet eivät ole onnettomia tekeleitä vaan ajattelevia, tuntevia ja jotkut jopa herkkiäkin tekeleitä. Ja toivon todella etteivät tapa toisiaan sodassa.. Huh huh..
Sinulle suosittelen muutamaa terapeuttista istuntoa mukavien psykiatrien kera, jotka saattavat määrätä mukavan värikkäitä pillereitä sinunkin päivääsi piristämään. Ja hei, eihän sitä koskaan tiedä jos vaikka psykiatrina olisi komea mies jolle sinä voit ruikuttaa ja hän vain kuuntelee..
Ei olla epäsiistejä (joka aamu suhihkussa)
En ruikuta, enkä uhoo kulmilla.
Heh kaikkein tärkein asia ei suinkaan ole miesten mielestä miesten jalkojen välissä.
En ole turvautunut väkivaltaan.
Munien kokoon on puoliso ollut ihan tyytyväinen, kun on jaksanut näinkin pitkään kattella.
Naisetkin pääsevät nykyään inttiin, että tervetuloa joukkoon tummaan.
Eikös se Englannin entinen pääministeri ollu nainen ja sehän taisi käynnistää yhden sodan?
Tuossahan nuo sun väittämät tuli kumottua. Äläs hyvä ihminen yleistä :D
"Eikös se Englannin entinen pääministeri ollu nainen ja sehän taisi käynnistää yhden sodan? "
Hihhii, etkö huomaa kuinka hassua etsimällä etsimistä tuo on?
sotimiseen munia tarvita.
Eiköhän se ollut tarkoitettu esimerkiksi, onhan noita muitakin. Vai väitätkö että Thatcher olisi muka tässä suhteessa ainutlaatuinen nainen?
murhautti vielä miehensäkin??
Naiset ei anna pillua kilteille, älykkäille ja kunnollisille miehille.
Siksi on parempi olla öykkäri, niin saa pillua.
Käsittääkseni kiltille ja kunnolliselle riittää yksi nainen! =) Ei se ole ratkaiseva tekijä saako naisilta, yksi nainen riittää (huom! monikko/yksikkö). Luulisin että kumppaneiden mielissä öykkäri muistetaan öykkärinä, kiltti muistetaan kilttinä.
Ehkä öykkäri voi saada useammilta naisilta, koska hän vaihtaa kumppania useammin. Kiltteyteen kyllästyy paljon hitaammin, jos lainkaan. Kiltteys on ihana luonteenpiirre naisilla ja miehillä, ainakin minun mielestäni. =)
on pitkälti miesten luomaa. Sitä on mukava haukkua keskuslämmitteisessä talossa miehiä, vaikka ilman (valkoisia) miehiä ihmiset asuisivat vielä luolissa. Siellä on vaikea katsoa Sinkkuelämää ja suunnittella netin kautta lesbotreffeja. Nih!
Helpottiko päästö?
Tule pois auringosta.
"Miehet on yleisesti ottaen onnettomia tekeleitä, sääliksi käy teitä surkimuksia."
Naisethan niitä on ottaen huomioon tietyt fyysiset seikat.
Kertokaapa kumpi sukupuoli on tehnyt merkittävimmät keksinnöt?
joku mies on ottamassa kunniaa muiden miesten tekemistä keksinnöistä, mutta antaas olla kun tulee puhe muiden miesten tekemästä väkivallasta ja muista rikoksista.
Pahoin pelkään, että yllättävänkin harvat sekä naiset että miehet ovat kanssasi samaa mieltä.;D
Jokin tyypillinen käyttäytyminen tai mahdollinen hygienian taso/tasottomuus eivät välttämättä liene sukupuolisidonnaisia ominaisuuksia.
"Pienten munien" mahdollinen korreloiminen millään tavoin mihinkään lienee vielä toistaiseksi, ainakaan milään pätevällä tavalla, osoittamatta.
Suuri, polttava ja aina ajankohtainen kysymys tämänpäivän soveltavalla tutkimukselle onkin:
1. Mistä kohtaa "miehen munia" mittaus on syytä aloittaa?
2. Onko kyseessä lepotila vai ns. "rautakanki-ilmiö"?
3. Kärsiikö "pienimunainen" mies ns. "pitkän peniksen kateudesta"...Kysymys, joka Freudilta jäi pohtimatta.
4. Sodat ja impotenssi
Sodilla ei ole mitään tekemistä impotenssin kanssa.
Ei allekirjoittaneenkaan mielestä .;D
Mahdatko olla kyseinen adrian88?
Ainakin nimimerkkisi alku täsmäisi ja loppu, ajatellen että kyseinen adrian oli viimeksi jossain Luxemburgissa ja nimimerkkisi loppuosa viittaisi siihen.
http://oiva.mtv3.fi/aijana.shtml
Mitä suurempi sen parempi.
Määrä korvaa laadun. .;D
minut siis mahdollisesti viimeinkin tunnistettu ja ominaispiirteeni saatu selville..?..;D
Sellainenko isäsi on?
"Naiset ei tarvitse miehiä oikeastaan mihinkään."
Onko joku väittänyt että tarvitsisi?
Nainen tarvitsee miestä justiinsa yhtä paljon kuin mies naista ...
Epäsiisteys on vain sinun subjektiivinen näkemyksesi kokemistasi miehistä, katsele parempaa seuraa ...
Väkivaltaa on molemmissa sukupuolissa, ilmeisesti se jonkin verran periytyy perheissä ...
Naiset kasvattaa miehet tai on ainakin tähän asti kasvattaneet, jotta eiköhän naisten pitäisi mennä vain itseensä kun tulostaan arvostelee ...