Uudet paljastukset !!! Lukekaa!!

Tässä kovimmat uutuudet, teille tarjoaa Mr. Big

1. Ilari ammutaan
2. Laura raiskataan
3. Kentsu on homo
4. Inka vie Teemun poikuuden
5. Teemu saa tästä klamydian, joka taas on Ilarista peräisin!
3882
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toi eka sais kyllä pitää paikkansa

Äänestä

mist noit tietoi saa tarvis vähä näyttöö ja lisää tietoo ja todisteen et onx noi totta...

Äänestä

tiesittekö te passions-fanit et passions loppuu huhtikuussa anteeks kun laitoin tän tänne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Big kirjoitti:

Tässä kovimmat uutuudet, teille tarjoaa Mr. Big

1. Ilari ammutaan
2. Laura raiskataan
3. Kentsu on homo
4. Inka vie Teemun poikuuden
5. Teemu saa tästä klamydian, joka taas on Ilarista peräisin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu