Kansaa sukua toisilleen kuin veljekset jotka riitelevät isänsä perinnöstä.
Mahdoton olla huomaamatta heidän läheisiä verisukulaisuuttaan kun ovat ihan yhtä verenhimoisia kumpainenki.
Mahdoton olla huomaamatta heidän läheisiä verisukulaisuuttaan kun ovat ihan yhtä verenhimoisia kumpainenki.
Vastaukset 8
Vanhimmat
toistensa kimpussa ja kiljunta on niin kovaa,että
emäntä on kaatua maitokuppeihin näiden villien kanssa!Herran pieksut sentään sano Aatami!
Ei edes DNA:lla heitä pystyisi erottamaan toisistaan.
olemme sukua toisillemme, niin suomalaiset, arabit, juutalaiset, afrikkalaiset, eskimot jne. Kun lukee näitä viestejä tälläkin palstalla, niin huomaa miten verenhimoista porukkaa Suomessakin on.
Se, että me vaan näpytellään tietsikalla ja ollaan verenhimoisia. Ne raketteja lähettelee toisilleen, ei mitään ilotulitus vaan kunnon posauksia. Ja Eu kannattaa Israelia, kun he ovat kristittyjä kuin mekin. Mikä paha on muslimivaltioissa? Eikö Suomi olekaan puolueeton valtio?
Mitä oikeasti ovatkaan,juutalaiset ovat vain hienohelmoja ja pitää ääntä enemmän kuin arabit ja jatkuvasti saa lukea juutalaisten syytöksiä muista kansoista miten antisemitistisiä ne ovat.
Naurettavia hienostelijoita ja kärsii selvästi alemmuuskompleksista ja inhoaa omaa kansaansa eli arabeja,miksi eivät voi suoraan myöntää olevansa saamaa verta ja luuta heidän kanssaan.
Juutalaiset ja arabit polveutuvat Aabrahamista. Persialaiset on eri juttu, he olivat olemassa jo Aabrahamin aikoina.
ihmisen tarina alkoi. Ja loppu on historiaa.
niin me elamme kuin elukat.