suomalaiset

Suomalaisia käännytetty evakointilaivalta libanonissa.
B-luokan ihmisiä. "go fuck yourself, fucking fins!"
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomalaiset tunnetaan usa.ssa pitkälti islamistien kumartelusta ja ns. suomalaiset jotka käännytettiin usa/ranska laivasta olivat kovasti talebanin näköisiä. En lainkaan ihmettele, ettei heitä otettu kyytiin, en olisi itsekkään ottanut.

Äänestä

Suomalaiset polttohautaan.

Äänestä

terroristi kavereidensa hameenhelmoissa.

Äänestä

Suomalaiset ansaitsevat luodin tyhmiin kalloihinsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahaaa kirjoitti:

Suomalaisia käännytetty evakointilaivalta libanonissa.
B-luokan ihmisiä. "go fuck yourself, fucking fins!"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu