miten mällistä saa semmosta vaikka makeeta mut kunha ei semmost väkevää mitä se kuulemma on:D täs ajattelen vaan muijani parasta ettei tarvii niellä väkeviä lasteja
mällin maku
hgdshrethre
42761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
puuteroi kullis sokerilla ni on makiaa
kun meillä rakastellaan päivittäin,niin maku on makampi ja jos tulee taukoa,niin silloin maku on voimakkaampi=pano päivässä pitää mällin makeampana:)
Entinen tyttökaverini oli lukenut jostain, että päivittäinen ananasmehun nauttiminen laimentaisi sperman makua. Ajattelimme, ettei kokeilemisesta ainakaan haittaa ole..ja ajan kuluessa hän väitti maun laimentuneen. Itse en ole spermaani maistanut, joten jääköön asia jokaisen itsensä kokeiltavaksi =)
Eräs nainen väitti, että ananaksen syönti toimii ihan oikeasti. Lisäksi opin jostain, että tuoreen mangon syönti parantaa vireyttä ja potenssia.
Luonnollisesti lisäsin molemmat hedelmät ostoslistalleni välittömästi. Mitään tieteelisiä todisteita niiden vaikutuksista minulla ei ole, eikä niin väliäkään. Jos vaikutus onkin psykologinen. Paskat vaikka olisikin. Pääasia että toimii.