WITUTTAA!

LÖYTYYKÖ HENGENHEIMOLAISIA?
4268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on terveellistä kunhan ei anna sille waltaa.

Äänestä

Kaikki menee näköjään tänään päin peetä. Eli kyllä wituttaa.

Äänestä

niin se meni kananlihalle.

Äänestä

kun sä ja muut kaltaisesi Autokoulun apuluokkalaiset kirjoittaa viestinsä kokonaan suuraakkosin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irrrrrrrwini kirjoitti:

LÖYTYYKÖ HENGENHEIMOLAISIA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu