Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

söpö ja seksikäs

kimma löytyy hakusanalla EVA IONESCO
Käytä esim googlea ja löydät vaalean ja nuoren evan joka on niin seksikäs että ikävää tekee. Tahtoo oman evan!

Niin palautetta, kommentteja ja mielipiteitä evasta!
41148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Helvetti, se EVA on todella seksikäs kimma! Sedällä seisoo niin kuumana, niin kuumana....

Äänestä

söpö ja seksikäs on saara!

Äänestä

haluaisitko kokeilla mun kaa salaisia puuhia vastaa mulle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dreamer kirjoitti:

kimma löytyy hakusanalla EVA IONESCO
Käytä esim googlea ja löydät vaalean ja nuoren evan joka on niin seksikäs että ikävää tekee. Tahtoo oman evan!

Niin palautetta, kommentteja ja mielipiteitä evasta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu