Piia itä-helsingistä. Sulla on ilmeisesti pieni laps ja muutenkin säätöä elämässä. Olis kuitenkin kiva nähdä vielä toisenkin kerran. Harmi etten saanut numeroasi..
Piia
tiedät
71339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Annatko vähän tämän piian tuntomerkkejä? ;)
Annappa vinkkejä missä tapasitte jotta tiedän voisinko se olla minä ketä kaipailet..Terveisin: Piia
Timmi ja tumma. Piia kyllä tietää jos on tietääkseen.
Mistä voit olettaa että etsimäsi Piia voi tietää 100% että haet juuri häntä?!Itä-helsingissä asuu varmasti monta tummaa säätäjä Piia joilla lapsi..Esim.mä olen yksi niistä..Kerro mistä tiedät/tapasit Piian? Ja lisää tuntomerkkejä..-Piia-
Terve!Selailin täällä töissä ajan kuluksi näitä sivuja ja löysin ilmoituksesi.Tuli heti kaverini mieleen..Satun tuntemaan erään ruskeasilmäisen Piian itä-helsingistä kenellä on tyttö lapsi..Sattuiko tällä sun hakemalla Piialla olemaan delfiini tatuointi selkäpuolella,olkapään takana?Oli kyl pakko vastata tähän sun hakuun niin kovast tuli kaveri mieleen..Säätäjä ja kova menijä. Nytkin kolunnut rmj:stä hangon regattaan..
Ei näkynyt tatuointia ainakaan yläselässä. Alaselkä oli toistaseksi vielä paidan alla :)
Pituus n. 160-165cm, ruskeat silmät kyllä. Ehkä n. 30 v.
Palaan asiaan myöhemmin...
Kuulostaa tutulta...kerroppa vielä missä olette törmännyt?