Miten pitäisi kriittisten paikkojen olla muotoiltu, että kelpaa? Sanokaa vaikkapa paras ja pahin mahdollinen vaihtoehto!
Ja ihan mielenkiinnosta, mitä vaihtoehtoa näkee kaikkein eniten (tämä tietysti niille keillä on enempi vertailukohteita ;) )?
Naisen karvoitus
10
6973
Vastaukset
- Risto Reipas
Eiköhän naiset näe paljon enemmän naisia ilkosillaan kuin keskivertomies, joten uskoisin heillä olevan paremmin tietoa aiheesta. Omalla kohdallani suurimmalla osalla on ollut ihan naturel.
- Gringo
Pahin vaihtoehto: ns. kiitorata, eli sellainen karsea ohut viiva. Siitä pahemmaksi ei voi pistää.
- mieltä
Jep, viiva ei järin eroottiselta näytä. Siisti kolmio tai posliini on aina kaunis.
- Miäs 32 vee
Musta se on taas paras vaihtoehto. Kiihottaa ainakin mua :)
- viivat
ei sit oo koskaan sattunu kohdalle sellanen kolmekymppinen, joka ei ole eläessään koskenu minkäänlaisella terällä pimpsiinsä,voi vittu, meinas jäädä naimatta, täytyi vaan ajatella kaikkee muuta paskaa että homma meni loppuun asti,yäk, karvapillut!!!!!!!!!1
musta kolmio ehdoton
- skaala
Mitä se väri vaikuttaa asiaan? Usein vaaleilla on punertava kolmio. Mustat on harvinaisia Suomessa. Mannein heimolla saattaa olla. Oliko se manne?
- -Joonas
Karsein on ollut kyllä au naturel.. annettu kasvaa kunnon pöheikkö. Laski fiilikset heti, kun sen näin :(
Yleensä ei mitään väliä, kunhan näyttää että nainen pitää huolta itsestään, vähintään siistii karvoitusta.
Posliini on jees, mutta niin on pieni karvatupsukin.
Itselläni karvotuksen pituus vaihtelee aina mielen mukaan. Juuri tällä hetkellä erittäin lyhyt ja paljaat pallit.. mutta vielä pari päivää sitten oli huomattavasti pidempi karvoitus. - paras..
Mitä sitä luonnon luomaa parantelemaan. Ihan hyvä on ollut kaikilla tavoilla. Ainoastaan kokonaan paljaaksi ajellusta en ollenkaan tykkää. Yleensä sänki on kuitenkin sen verran olemassa että pistelee ja se pikkutyttölook saa ainakin minulla aikaan himon laskemisen. Naisen kuuluu näyttää naiselta, ei pikkutytöltä.
Kun itsellä on ollut parta, karvat eivät haittaa enää ollenkaan. Nuorena joutui vähän harjoittelemaan, nykyisin menee vaikka minkälainen viidakko ihan hyvin. Sitä vartenko miehillä kasvaa parta? ;-) - m26v
Paras on posliini, mutta jos se on sinulle liikaa niin trimmaa siisti kolmio. Luomu on pahin ja kiitorata on hieman hassu.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637