Ei oo....

helppoo olla ruma ja lihava,,,,,,,,,,,,,,,
7398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Osastolla kaikki on rumia ja lihavia neiti näkäräisen esimerkin mukaan.

Äänestä

Sanos muuta...ihan työstä käy;o)))

Äänestä

kärsit enemmän;o)

Äänestä

mitäs sä nyt tuollaisia murehdit?
Lihavathan on leppoisia :=)))
Sua ei eilen näkynyt chatissa. Mä olin siellä puolelle öin :=))))

Äänestä

oon seee....

Äänestä

näin,kauniit joutuu tekemään älyttömästi töitä että ne pysyy kauniina.Ja laihat,nälkäähän ne näkee,eivät voi syödä ettivät vaan lihoisi,voi ressukoita.

Äänestä
  • että naisessa pitää olla,mistä ottaa kiinni ja puristella ;O)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


burnetti kirjoitti:

helppoo olla ruma ja lihava,,,,,,,,,,,,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu