Sain juuri selville, että suomi24 -sivut
Pappa-Smurffi
121183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
http://www.oikeusturva.info/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl
Jokaisen osallistujan on rekisteröidyttävä sinne omalla nimellään. Keskustella voi tietysti nimimerkin turvin. Ainoastaan palstan ylläpitäjä tietää kenestä henkilöstä on kyse.
Siellä on homesairaille oma palsta.
yhteistyöterveisin
Pekka Nikkola
tutkiva homeallergikko
Huh huh ... eipä käy keskustelu, jos siirrymme tuollaisille sivuille, vai oliko vain minulla tämä VOI EI kokemus näistä oikeusturvan sivuista?
Oletkohan itse vakuutusyhtiöiden petosvakuuttamisen uhri vai oletko saanut kaikki lainmukaiset korvaukset sairauteesi liittyen?
Ei aukene ... ei
ohjeet, miten pitää toimia ko. foorumilla.
Luepahan sähköpostisi 123
epäuskoisten käännyttäminen on aina helpompaa pienessä piirissä. Ei ole niin suurta vaaraa kriittisistä, epämiellyttävistä ihmisistä.
Lopetetaanko koko suomi24 palsta vai lopetetaanko vain Homesairaudet-palsta?
Onko tieto mutu-tietoa vai faktaa? Mikä on lähteenä?
Kaikkiin tiedon lähteisiin ei voi luottaa.
Joku kuvitteli niin vuonna 2001 kun palvelin siirrettiin Ruotsiin.
ja moni on jo rekisteröitynytkin. Ei ainakaan kukaan voi kirjoittaa rekisteröidyn henkilön nimissä. Onneksi täällä on suurin osa fiksuja ihmisiä ja häiriköintiäkään ei ole ollut pitkään aikaan. Lassella (häirikkö) on lääkitys kohdallaan.
voivat rekisteröityä täällä. Ja ai juu Urho Kaleva Kekkonenkin voi rekisteröityä!
vaikka se nimi olisi Aku Ankka tai Urho Kekkonen.
Siitäpäs vain alat keksimään nimimerkkiä. Useimmat Mikki Hiiret, Aku Ankat Lumikit ja muut julkkikset jo lienee varattuja.
Laita rekisteröidyksi nimeksi vaikka Pekka tai Paavo tai Maija tai Leena tai Ville tai Tari tai joku muu taruolento.
Minä seison sanojeni takana ja olen rekisteröitynyt. Olisi aina kiva tietää kenen kanssa keskustelee.
Joillakin homesairailla on astma, allerginen alveoliitti, allerginen nuha, allerginen silmätulehdus,ODTS TAI HARVINAINEN homeALLERGIA.