TV-tampere parantanut

Ainakin meillä kaapelitaloudessa on näkynyt jo useamman päivän vaan joku virheilmoitus. Mutta onhan sekin parempi kuin vanha sata kertaa päivässä toistuva ohjelmisto.
4515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun on kesällä aikaa, niin olen oppinut ulkoa KAUPUNKITELEVISION ohjelmat(näkyy ainakin kaapelikanavilla)Samat ohjelmat ovat pyörineet nyt 2 kuukautta. Vilska,pablo yms. Sama homma AVAINKANAVALLA,edelleen ollaan loma-asuntomessuilla,jotka päättyivät jo kuukausi sitten. Mutta onhan sentään klo24.00 alkava HUSTLER-kanava olemassa.Siinä on ytyä.

Äänestä
  • toistoa, toistoa ja uusintaa. onko hustler muuten salattu kanava?

    Äänestä

Tv-Tampere on lopettanut toimintansa. Sen tilalla näkyy se jossa logona on semmonen d-kirjain.

Äänestä

TV-Tampere loppui, kaupunki-tv vielä jäljellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohjelmistoaan kirjoitti:

Ainakin meillä kaapelitaloudessa on näkynyt jo useamman päivän vaan joku virheilmoitus. Mutta onhan sekin parempi kuin vanha sata kertaa päivässä toistuva ohjelmisto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu