Pekka

Miksi ajattelen sua koko ajan? Niin paljon jäi sanomatta..olit ihana. Harmittaa etten nää sua enää ikinä..
5859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Soita sullahan on mun numero

Äänestä
  • No kun ei ole, siinähän se.. Et taida olla sama Pekka..

    Äänestä

esimerkiksi "vaalea pekka iältäsi 20-30v". niin karsiutuu monet väärät pekat pois jo sillä. :)
terv Pekka

Äänestä
  • soitella jo,tumma 37v:)

    Äänestä

  • voisit kyllä kirjoitti:

    soitella jo,tumma 37v:)

    ...soitella Pekka 44vee:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


carrie20 kirjoitti:

Miksi ajattelen sua koko ajan? Niin paljon jäi sanomatta..olit ihana. Harmittaa etten nää sua enää ikinä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu