Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Masturboin vähintään kerran päivässä!

Olen noin 14v ja tunnen olevani puuteessa ja siiten tajusin että mulkustani tuleekin jotain valkoita tavaaraa ja sen jälkeen tuntuu hyvältä!
Ja ainakun pallejani syhyyttää niin käyn runkkaamassa!Kohta siitä kehittyy pakomielle1
On kyllä hyvä huomata et kun kesto pitenee nautinto paranee!!!
2765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kannata jäädä koukkuun. Todellakaan. Hommaa muija niin ei kiinosta varmaankaan runkkailla joka päivä... joskus kerran 2 viikossa saisi riittää. Muuten siitä tulee todellakin pakkomielle ja ties mitä.

Äänestä

Niin minäkin ainakin kerran päivässä, jopa naimisen yhteydessä, jos sattuu huono karju kohdalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antti kirjoitti:

Olen noin 14v ja tunnen olevani puuteessa ja siiten tajusin että mulkustani tuleekin jotain valkoita tavaaraa ja sen jälkeen tuntuu hyvältä!
Ja ainakun pallejani syhyyttää niin käyn runkkaamassa!Kohta siitä kehittyy pakomielle1
On kyllä hyvä huomata et kun kesto pitenee nautinto paranee!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu