Nisse!

Asia tärkeä koskee kattiasi!

Leena Pukinmäeltä!
5423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sori kun ammuin kattisi, mutta älä kosta minun kissalle!!!

Äänestä
  • Mikä kissa.........onks' se joku uus insnijööri?
    Kerrotaan taas piillä..........kyllä se siitä!

    Äänestä

Jos kesäkisuli,,,,niin pian se joutuu lähtee,mutta jos oikee kissa,pidä huolta siitä!!!

Not Leena ;(

Äänestä

Ja ihmettelen kovast'mis miu kattin on?
Mut miu pitäis kai soittaa siul päiväl,ellei kattii ala näkkyy,voi miuta senttää!

Nise

Äänestä

En ny kerkkii,määä laitan värivaloja ja sumuvaloja ja kaikenmaailman spotteja pihhhaaani,olen insinjööri ja kattia kans',en vastaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lähetä messagea tai soita! kirjoitti:

Asia tärkeä koskee kattiasi!

Leena Pukinmäeltä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu