voi että harmittaa

palstalla on paljon henkilöitä, joita kovasti harmittaa Israelin MAHTAVA SOTAMENESTYS!
4224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sanoessa jakaa palstalaiset. Jako on tämä rehelliset ihmiset eivät pidä israelin/juutalaisten toimista ja vastaavasti rikolliset ainekset ylistävät israelin/juutalaisten menestystä!

Äänestä
  • Muuten aika oikein, mutta nuo käsitteet pitäisi vaihtaa toisin päin..

    Äänestä

Se on älykkyyden tulos.!

Äänestä
  • rummutella kun sota ei ole vielä ohi. kohta siinä on pari muuta maatakin mukana ja ei ole niin sanottua että israel sodasta voittajan poistuu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tietomies2 kirjoitti:

palstalla on paljon henkilöitä, joita kovasti harmittaa Israelin MAHTAVA SOTAMENESTYS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu