Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten Yyterissä tarkenee

Perjantaiksi luvataan vain 24, lauantaiksi 25 ja sunnuntaiksi 26 astetta?
51912
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ne meteorologit mitään Lupaa, vaan ennustavat säätä.. lämpötilat siis ennustettuja, eri asia sitten mitkä toteutuu..

Äänestä
  • Jo menemässä vipuun. Hyvä, kun löytyy tuöllaisia tietäjiä meille avuksi.

    Äänestä

Vähennä vaatetusta ja poikkea uimaan.

Äänestä

Me tottakai joudumme nyt lämmittelemään toisiamme vielä enemmän takana olevissa pusikoissa, tule mukaan vaan, sillä aina junaan mahtunee porukkaa hiilivaunuksikin.

Äänestä

Kyllä tarkenee, kunhan vaan ajelet kaikki ihokarvasi pois.

Virallisella nakurannalla on kuulemma Riston omat nakupäivät, mutta ne voivat olla tällä kertaa ilman Ristoa. Ristolla on nyt muuta tekemistä, kun hänen pitää mennä Pihlajasaareen katsomaan, ketkä heittivät hänet OMAN "yhdistyksensä" johtajan (lue Fuhrerin) paikalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kun nyt kirjoitti:

Perjantaiksi luvataan vain 24, lauantaiksi 25 ja sunnuntaiksi 26 astetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu