Ahmadinejadilta ratkaisu

"Iranin presidentin Mahmoud Ahmadinejadin mukaan ratkaisu Israelin ja Hizbollahin väliseen konfliktiin on sionistien hävittäminen"

Siis suomeksi: Täällä ratkaisu olisi suomen-ruotsalaisten hävittäminen !

Uskontoa Allahin korvista on, kuin musiikkia.

http://www.yle.fi/uutiset/24h/id40002.html
4156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos suomenruottalaiset käyttäytys kuin juutalaiset, ne olis jo aika päiviä sitten polettu suohon.
Piste.

Äänestä

".. sionistisen hallinnon hävittäminen .."

Eii toteudu DEMOKRATIA.

Äänestä

pieni pelle olet sinä. sällillä on tekstitkin jo valmiina ja kun tulee joku viesti niin lähetät saman vitun viestin joka kerta.
eikö sulla ole muuta tekemistä kuin istuu koneella ja "parantaa maailmaa" vitun nörtti!!!
ladon taakse ja niskalaukaus!

Äänestä
  • sorge. toi iranin ehdotus on mun mieleen :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Lähi-itään! kirjoitti:

"Iranin presidentin Mahmoud Ahmadinejadin mukaan ratkaisu Israelin ja Hizbollahin väliseen konfliktiin on sionistien hävittäminen"

Siis suomeksi: Täällä ratkaisu olisi suomen-ruotsalaisten hävittäminen !

Uskontoa Allahin korvista on, kuin musiikkia.

http://www.yle.fi/uutiset/24h/id40002.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu