miten siinä

niin...
että tulen vihdoinin samaan kaupunkiin kuin sinä.toivottavasti asut siellä vielä ja annat uuden mahdollisuuden.nähdään
93389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tervetuloa!
p....

Äänestä

miksi antaisin mahdollisuuden kun maailma on täynnä niin ihania ihmisiä.

Äänestä

jossain...:)))

Äänestä
  • Minnekkään ole muuttanut,täältä.Ja on se hyvä homma kun toisilla aina välähtää...See you.

    Äänestä

  • -kö.

    Äänestä

heeeeeheeeeeheeeeee

Äänestä
  • Ei kukaan muu.Mitä,kysyit sä sit jotain äsken?

    Äänestä

  • epistä kirjoitti:

    Ei kukaan muu.Mitä,kysyit sä sit jotain äsken?

    Ihka-aito-oivallinen-nenäkarvojen-nostattaja

    Äänestä

Ottaa liikaa kierrosta just nyt.Pitäiskö rauhottua?Laita postia jos uskallat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kävikin kirjoitti:

niin...
että tulen vihdoinin samaan kaupunkiin kuin sinä.toivottavasti asut siellä vielä ja annat uuden mahdollisuuden.nähdään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu