Totta ne puhuivat - kuukauden olen ollut mukana ja joka viikko tulee tuo 2100€ tilille! Onneksi lähdin mukaan! Kohta bemarikauppaan ;)
T: S2E-menestyjä
T: S2E-menestyjä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mun kaveri liittyi kans s2e:hen 2 viikko sitten ja nyt tienaa jo ihan mielettömästi. Osti uuden Ford Focuksen ja rahaa tuntuu olevan.
Miks se jonku paska focuksen sitte osti? Mun yks hyvä frendi, yksi Jake (vetää muute penkist 120kg) on kans tossa mukana ja kohta lähetään hakee sille Porshea Saksasta!
On se muaki pyytäny mukaan ku mullon kans aika hyvä bisnes silmä ja ens viikol varmaan liityn.
Focus st150 on mukavee auto ku joku fucking porche.
Mun yks hyvä frendi, yksi Jake (vetää muute penkist 120kg). Vai 120kg LOOOOOOOOOL sarjapainoja.........
Mullon kans yks kaveri Make joka nostaa penkistä ittensä ylös! Se ajelee kans bemarilla muttei käytä vilkkuu ku se on vaa köyhille! Sama on kolmioiden ja punaisten valojen kanssa! Ne on vaan köyhiä varten! Eihän sitä muuten tiädä kellä on suurin autolaina liikenteessä! sit se vetää tankkiin vaan sitä shellin uutta V-poweria! MADE TO MOVE!!!
Itse kyllä uskon että oot vaan joku säälittävä tavallinen move edustaja joka puhuu tollasta paskaa jotta sais porukkaa omaan organisaatioonsa.
En hyväksy sitä että tollaset kaikenmaailman pillunpyörittäjät tulee tänne lesoomaan. Mä oon aito TERO ja mä tienaan oikeesti 2100 euroo päivässä ja järjestän biletystappahtuman rautatientorilla jonne tulee jonne aaron ja tikatak laulamaan poppia.,
Perseestä tollaset pelleilijät. TÄSSÄ PUHUU AITO MOVE ENNUSTAJA
Aika rumasti sanottu :(
Ekkö osaa ennustaa tää focus jäbä tuo ne tik takin tytöt focuksella sinne sun hartaus tilaisuuteen.
Että muitakin menestyjiä tulee kertomaan omia menestystarinoita.
Yhdellä oli tapana sanoa, että en minä mitään enää jaksa harrastaa, kun viikossa voi tienata kakstuhattasata!
Ja tuo mies tienas sen.
Nyt ajelee hienolla autolla
Herätys!Älä unta nää
Päivän paras vitsi. :D:D:D
Aivan saakelin siistiä!!!!!! Mä lähden ostamaan Alfan, moro!!!
alfa on muuten paska auto... ihan ok näkönen mutta paska. susi jo syntyessään, lähes s2e
Aivan oikein!!!
s2e:n ulkonäkökin on paskaa!!!
olin tossa s2e jutussa mukana vähän aikaa ja kun kaverit kysy että tienaako sillä niin totta helevetissä piti sanoa että KYLLÄ TIENAA vaikka tosiasia olikin jotain ihan muuta. move tyypit on aika säälittäviä ku jos se olisi oikeaa työtä niin miksi kokoajan pitää olla todistelemassa että jollakin jutulla tienaa. Jos olet valmis vetämään sun kaverin tuohon hommaan mukaan ja se vielä lähteekin niin tottakai siitä tulee rahaa. mutta jos et sitten saa siihen ketään (niinku 98% movelaisista) niin rahaa ei tipu. eikä vero vähennyksiäkään tule ku sun "firma" ei ole mitään tienannut. ei minusta ole mukava menettää kavereita jonku työn takia. Yleensä ku joku tuttu on sanonut kaverilleni (joka on myös movessa) että "ei tuo toimi" niin aina kuulee saman vastauksen että "kateelliset puhuu" paskaa....