Brunette Tatjana kirkkonummi

tunteeko kukaan Tatjana nimistä tyttöä kirkkonummelta,hän on vissiin venäläinen/virolainen.onko vapaa:)
2538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

upea tyttö. sopivan kokoset boobsit ja kiva perä. muutaman kerran käyny asentamassa. suosittelen..

Äänestä

kenelläkään lisätietoa sukunimestä, tai että vaikuttaako enää Kirkkonummella. Taisi lähteä tosta lähikaupasta K-nummen Teboilille töihin pari vuotta sitten, olis mukava taas nähdä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stanleyclarke kirjoitti:

tunteeko kukaan Tatjana nimistä tyttöä kirkkonummelta,hän on vissiin venäläinen/virolainen.onko vapaa:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu