mitä Sähköä teillä?

mitä sähköyhtiöitä käyttää kirkkonummi ja lähialueet???kertokaa haluun fortumista eroon.Sähkölasku on aika iso.
5559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sähkön kilpailutus oli hieno keksintö,mutta
siirtomaksuilla olisi myös osuutta. Sika hintoihi

Äänestä

Mulla sama ongelma...aika kallis tuo fortum...

Äänestä
  • tänään kerkes tulla lasku...aina melkein vanhaa 1000mk..kun se ennen oli 200mk jotain.
    Meillä on öljy lämmitys ja sekin kallista.
    Nyt neuvot tärkeet oikeesti..Espanjaan talveksi ja talo 10-15 asteeseenko.

    Äänestä

..E.ON just myyty fortumille? Pitää miettii mistä seuraava, tosin mulla taitaa tulla helsingin energiasta mutta siirto maksaa

Äänestä

Vaasan Energialta sai vajaa kaksi vuotta sitten halvimman yösähkö sopimuksen meidän taloon. En tiedä miten nykyisin. Kokeile noita webbisivuja joilla on vertailuja, ainakin www.vaihtovirta.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liisukkainen kirjoitti:

mitä sähköyhtiöitä käyttää kirkkonummi ja lähialueet???kertokaa haluun fortumista eroon.Sähkölasku on aika iso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu