Juutalaisten loppu lähestyy

Sapattina Tel Avivin rannalla virtaa veri.
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko siellä palestiinalaisten verenluovutus
vai mikä.

Äänestä

Minä luulen Hizbollahin poikien juoksevat kohta,että"helmat paukkuu".

Äänestä
  • Joo voihan ne välillä juosta, mutta takaisin ne tulee. Pitäähän sitä välillä levätäkkin. Ja luulen, että tämä isralin terroristitouhotus pahenee, meinaa on rekrytöity jo aikalailla tulevia terroristeja. Ei muutakuin 'koraanileireille' koulutukseen.
    Ja sitä paitsi terroristi numero 1 = USA
    terroristi numero 2 = Israel

    Äänestä

No, katsotaan nyt vaikka ensi viikon alussa, kuinka siellä kävi...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nasrallaa kirjoitti:

Sapattina Tel Avivin rannalla virtaa veri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu