Onko täällä muita heteronaisia jotka tykkää katsoa vähäpukeisia tai alastomia naisten kuvia tai videoita itsetyydytyksen aikana?
Itseäni kiihottaa älyttömästi jos katselen esim. kuvia alastomista(omasta mielestäni ainakin) kauniista naisista. Oon avoliitossa miehen kanssa ja oon ihan hetero, mutta jotenkin vaan naisen vartaloa on ihana katsella. Naisilla on niin paljon kauniimpi vartalo kuin miehillä, rinnat, lantio jne.
Avomieheni ei tästä pienestä salaisuudestani tiedä ja miksi toisaalta pitäis tietääkkään, en kuitenkaan oo ajatellut ainakaan varattuna alkaa kokeilemaan lesboseksiä ;).
Itseäni kiihottaa älyttömästi jos katselen esim. kuvia alastomista(omasta mielestäni ainakin) kauniista naisista. Oon avoliitossa miehen kanssa ja oon ihan hetero, mutta jotenkin vaan naisen vartaloa on ihana katsella. Naisilla on niin paljon kauniimpi vartalo kuin miehillä, rinnat, lantio jne.
Avomieheni ei tästä pienestä salaisuudestani tiedä ja miksi toisaalta pitäis tietääkkään, en kuitenkaan oo ajatellut ainakaan varattuna alkaa kokeilemaan lesboseksiä ;).
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ongelmana on se, että naiset rupsahtavat herkästi. Mies säilyy tasalaatuisempana pidempään.
(valitettavasti puutun keskusteluun, jonka osoitit
naisille, mutta viitsitkö lukea?);
katella niitä kuvia, taikka leffoja, joissa noita
naisia on. Kyllä avomiehesikin kiihottuu noista
kuvista, oletan, ja kun alat kiimaisena kiehnäämään
miestäsi, suostuu varmasti toistekin. Nussikaa oikein
sydämenne kyllyydestä, kun molemmat on kiihottuneita
tuolla tavoin.
Oon kyllä tässä viime aikoina miettinyt muutamaan otteeseen että vois kertoa, mutta en oikein tiedä... Kyllähän mun avomies kuitenkin tietää etten lesbo oo koska seurustelen hänen kanssaan, mutta jotenkin vaan tuntuis oudolta jos joku muu tietäis... En siis mitenkään koe tätä epänormaalina tms. :D, mutta saahan niitä omia pikku salaisuuksia olla. Pitää nyt kattoa josko sais kerrottua.
Eihän sitä suoraan tarvi kertoakaan. Kysyt, vaikka,
josko miehesi haluaisi katsella vaikkapa kauniita
naisia, kun virittäydytte molemmat sessioon.
Voit siinä samalla itse katsella niitä alastomia
naisia, ja miehesikin luultavasti kiihottuu, jos
ei muuten, niin tarjoa miehellesi käsihoitoa samalla,
niin saat kangen heräämään. Itse voit katsella naisia,
ja kun aika joidenkin kertojen jälkeen on kypsä, voit
kertoa miten jotkin bi-seksuaaliset fantasiat kiihottavat
Sinua.
Ei se niin vaikeaa ole. Molemmat saa mitä haluaa, eikö?
No noinhan se tietenkin kävis ihan hienosti...
Ollaan kyllä muutaman kerran katsottu yhdessä pornoa tms., mutta se on ollut juuri sitä "perinteistä" panemista tai nainen ottaa suihin mieheltä. Tykkään itse ottaa suihin jne. mutta jotenkin ainakaan sellainen video missä sitä tehdään ei mua oikein sytytä.
Enemmänkin ehkä sellainen jossa juuri nainen yksinään tyydyttää itseänsä tai sitten kaksi naista toisiaan ;). En sitten tiedä miltä tuntuis katsoa sellaista oman miehen kanssa...
kiihottaa naisen itsetyydytys, vaikka olen suhteessaelävä
mies. Kysy aivan pokkana mieheltäsi, haluaisiko hän katsoa
joskus sellaista, jossa ei olisi Sinulle niin ahdistavannäköistä
toimintaa. Käytännössä on aivan sama, onko sen katsominen
Sinusta ahdistavaa, vai epäkiihottavaa, mutta sen voi sanoa
olevan ahdis-
tavaa. Luultavasti miehesi, jos ajattelee Sinun
parastasi, suostuu "toisenlaisiin" elokuviin.
Kokeile nyt vaan, niin saat homman toimimaan.
mä tykkään kans katella kauniita naisia,enkä pidä itteeni lesbona....vaik oon kylki sekoillu naisten kaa ja ehkä joskus ihastunukkin yhteen.ja kun multa joskus tultiin kysyy et ootsä lesbo, hetken mietittyäni vastasin et en mä saa naisilta sitä mitä mä saan mun mieheltä.
Ootko ottanut huomioon sitä mahdollisuutta et voisit olla Bii seksuaali? Ajattelin vaan et kun tos lueskelin nuita sun tekstejä niin sanoit että " oon kyllä hetero mut tykkään kattoo naisia ja kiinostaa katsoa enemmän sellasia videoita mis kaksi naista harrastaa seksi"...hmmm...ei millään pahalla mut ei nuo jutut ihan hetero hommilta kuulosta;) Mut mun mielestä se on ok jos nainen on Bii:) Mutta suosittelen et kerrot miehellesi tästä jutusta ja ei sitä tiedä mitä kaikkee kivaa siitä vois vaikka syntyäkin ;)
Olen kyllä ajatellut monestikkin että taidan olla ja eihän siinä tosiaan mitään pahaa ole :D.
Kerran näin unta että touhuilin Linda Lampeniuksen kanssa, huvittavaa kun en häntä mitenkään erittäin hyvän näköisenä kuitenkaan pidä. Mutta se uni laittoi kyllä ajattelemaan ja sen jälkeen teki oikeesti mieli kokeilla naisen kanssa...
on paljon naisia, minä mukaanluettuna, jotka luulevat olevansa täysin heteroita, mutta kuitenkin naiset kiinnostaa. bi-seksuaali voi olla koskaan asialle mitään tekemättäkin. olen ajatellut useinkin haluavani kokeilla seksiä naisen kanssa, mutta siitä ei saa tehdä mitään velvollisuutta yms. jos tulee eteen niin antaa tulla =) itse kiihotun hyvin pitkälti vain naisista yhdessä, en halua katsella edes miehiä siinä tilanteessa. edellisen poikaystäväni kanssa olin avoimesti itseni ja katselimmekin usein yhdessä naisten touhuja videolta, yleensä hän malttoi katsella vain pari minuuttia ennen kuin kävi kimppuuni =) poikaystäväsi on varmasti mielissään kun kerrot hänelle!
Tykkäävätkö naiset katsella naista jolla on tiukka pusero ja nännit nöpöttää mukavasti läpi.
Kyllä minä ainakin jos nainen vain on omasta mielestäni hyvän näköinen. Ja mitään teinitouhuja mua ei todellakaan kiinnosta katsoa, lähinnä oksettaa semmoset.
Olen aina tykännyt katsella naisten välistä seksiä ja muutenkin olen aina ihaillut (varsinkin) kauniita, alastomia naisia. Nuorempana en vaan tajunnut seksuaalista suuntautumistani, vaan pidin itseäni ikuisena heterona.
Kolmekymppisenä myönsin itselleni olevani bi. Nautin seksistä sekä miesten että naisten kanssa. Vaikka olenkin naimisissa miehen kanssa, on mulla kausia, jolloin haluan seksiä vain naisen kanssa. Seksi naisen kanssa on todella ihanaa, kun tietää, miten tuottaa nautintoa parhaiten.
Eli ihan normaalia touhua, jatka samaan malliin vaan!
kyllä toi on erittäin normaalia, itse katselen masturboidessani aina lesbovideoita.. vaikka olen hetero. olen joskus naistakin kokeillu, mutta tykkään miehistä paljon enemmän. kauniit naisvartalot kiihottaa, varsinkin rinnat. :P
Niin, en mä tätä epänormaalina oo pitänytkään :).
Kiva lukea näitä toisten kirjoituksia samasta aiheesta :).
minäkin kiihotun katsella naisvartaloita. Mutta eniten haluisin päästä ihan itse mukaan leikkeihin jonkun kivan tytön kanssa ;)
Olen itsekin avioliitossa elävä kolmekymppinen nainen. Olen aina kiihottunut katsellessani touhuja naisten kesken. Omat fantasiat ovat usein seksistä naisen kanssa. Lähiaikoina mieheni alskoi kysellä millaisia fantasioita minulla on ja aikansa kyseltyä myönsin että seksi naisten kanssa kiinnostaa... Miehellänihän alkoi seistä samantien ja siitä lähtien olemme katselleen yhdessä pornoa jossa naiset touhuavat keskenään, olen kertonut yksityiskohtaisia tarinoita mitä haluaisin tehdä toisen naisen kanssa jne.
Riippuu tietenkin miehestä miten se sen ottaisi, mutta minulla on käsitys että useimmat miehet pitävät ajatuksesta...
Me ollaan harkittu etsivämme mulle kaverin petiin, ja mieheni voisi katsella ja nauttia... ehkä joku päivä tehdään sekin.