kun ette uskalla vastata kumysyksiini ???
pelkäättekö minua? varpunen
pelkäättekö minua? varpunen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
niin mä vastaan :O))
olenko psykopaatti? koska minä pidän, hyvästä ruuasta ja lasten elokuvista!!!vastaa rehellisesti
psykopaatti..! Suurin osa ihmisistä tykkää hyvästä ruuasta ja lasten elokuvista varsinkin jos on itellä lapsia..
miten sä nyt noin epäilet...ethän tietenkään oo...minunkin lapseni pitävät hyvästä ruuasta ja lasten elokuvista ;O)) ja jos nyt et ookaan lapsi ,niin olet ihan normaali ihminen tai sitten mäkin oon psykopaatti...nimittäin mäkin pidän noista jutuista ;O)))
hello aliisa ja muut ny on pizzat popsittu voi jee ku oli hyvää:)
mulle tuli ihan vesi kielelle, kun on sellaset multa nyt kiellettyjä..aloitin nimittäin laihiksen ja en syö pizzaa enkä muitakaan herkkuja..kihihii
nyt on viikonloppu ja viikonloppuna saa/kuuluu herkutella,jotta jaksaa taas laihistella viikolla ;O)))
sanomaan tilaasi tele-tappi-paattiseksi pikemminkin.
Oireet ovat hyvin lähellä omiani!
totta puhutaan niin on tässä tullu syötyäki kaikenlaisia herkkuja..uuniperunoita ja pihvejä bearnaisesoosin kanssa ja jälkiruuaksi jäätelöä hillon kans...voi hitsi..paino tietenkin noussu muutaman kilon..pittääki laihuttaa enempi huomenna..kihihi
ei kai se paino nyt yhtäkkii nouse päivässä muuutamaa kiloo ;O)))) huomenna voit ihan rauhassa jatkaa herkutteluu ja maanantaina taas jatkaa laihista ;O)))
Alissa ja pizzan pyörittäjällä oli käyny siä pizzeeriassa pieni moka se oli vahingossa laittanu 3 täytettä enemmän pizzoisiin ja saatiin sit 2 euroo alennusta olis se lähteny kuulemma tekeen meil uudet mut kyl ne meil kepas:)
mitäs sitä valittamaan ;O)))
vikaa sinussa, en ole vaan kerinnyt olla koneella koko päivänä ja luulen että ei moni muukaan...niin mitä halusit kysyä..:)
onko väärin jos on kateellinen ja itse rumentuu
myös vanhenee.haluaisin heittää nuorten meikkipussit roskiin ja vielä sylykästä tuhmasti!!!
että niin tuntee, se on ihan luonnollista..vaikka elä nyt sitä meikkipussia heitä roskiin, sitähän voi ite tarvita, nuorilla on hyvä maku kihihii
Olet ollut hyvin rakastettava,kuuntelin musaa, ja en muista aina lukea viesteä.Joskus olen myös väsynyt.Miten menee varpunen."Varpunen sä yksin kyyyhöttelet pörrö höyhenin,,,,,,".
eilen nauhotin tv:stä ja näen itseni tässä hahmossa. äiti kyllä varoitti että, älä kato uppoudut taas liikaa tuohon rooli hahmoon.tänä yö¨nä
olenpa suuaamen psyko se nainen!!!jokos pelkäätte??????kertokaa, itsetuntoni kohoaa!!!!
nukkumaan,silmät ei pysy enään auki kun heräsin jo viijen aikoihin..
Öitä..!
näe kauniita unia :))
jeesus myötä, kiitos tästä päivästä..ottakaapa
opiksenne varpunen