kävipä tässä kaupoilla niin että kastui farkut nilkkoihin asti..ostin tena-lady superia ja ihmiset katsoivat ihmeissään kusihousua ostoksilla.
pissat housuissa taas..
pissailija
63852
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
nam.mul alko seisoa.
ja kiskasin kusihousut yllä vielä spermat seinälle..
Mun oli ihan pakko kokeilla miltä housuun pissaaminen tuntuu, kun näitä juttuja täältä on lukenut muutamaan otteeseen..Piti ihan itse ottaa siis selvää - what's the point? =)
Aika hassulta se kieltämättä tuntui, toisaalta mukavaa mutta ehkä vähän outoa..No kukin tehköön niin kuin tykkää. Mä pissasin punaisiin farkkuihin vessassa, niin että pääsin äkkiä pesulle ja sain märät housut pesukoneeseen.
Jäi semmonen hassu olo..oliko kiihottavaa vai ei..
kiva kokeilla farkkuihin pissaamista.Haluaisitko myös et pissaisit toisen päälle tai pissattaisiin sinun päälle.olen vähän vanhempi sinua, mutta tälläinen kokeilu voisi olla kiinnostavaa.kerro miltä tuntuu
Se on sellainen juttu että se kiihotta ihan kauheesti tai ei yhtään.Riippuu vähän lapsuusajan kokemuksista.
laita vaippa farkkuihin ja pissaa jossain julkisella paikalla ja sitten kotiin...