Voisiko Seitti-Invest antaa hyviä

ajankohtaisia sijoitusvinkkejä?
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taisi mennä nurin jo 1990-luvun alussa muun punapään mukana.)

Kuten muutkin demari- ja vasurijohtoiset verovaroilla lihotetut lahjusrahojen piilotuspankit ja säätiöt Kuusinen kaupan kanssa:)

Onnea munapääomalle ja SDP:n miljoonabusineksille, missä erityisesti .. tunnettu ex-pääjohtaja kunnostautui luotottamalla veljeään yli 10 miljoonalla ilman vakuuksia jne.)

Terveisiä Uffelle:)

Äänestä

Seitti-Invest on Lehdolle ja lehto-faneille tabu. Asiasta ei saa puhua kuten ei asiakirjaväärennystuomiostakaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sijoittaja Siitonen kirjoitti:

ajankohtaisia sijoitusvinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu