siis!!!

tasan 30 astetta c:ta??? Tähän aikaan vuodesta??? Räjähtääkö aurinko?
5176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

juutalaiset ovat sinnekkin työntäneet tarpeeksi atoomia

Äänestä

mennä varjoon?

Äänestä
  • on talon molemmin puolin mittarit ja sillä toisella puolella on 36 astetta!!!!! Uskomatonta!!! olemmehan jo pitkällä elokuun puolella.

    Äänestä

noin miljardin vuoden päästä, jos oikein muistan. Ehkä miljoonan...

Äänestä

jotta loordin vika on tää kuumuus ja kuivuus. Tosin 3v sitten oli vielä kuivempaa jotta liekö sekin riippunut euroviisumenestyksestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varjossa kirjoitti:

tasan 30 astetta c:ta??? Tähän aikaan vuodesta??? Räjähtääkö aurinko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu