Saddamin kemialliset - aseet Syyriassa!!!

ON TULLUT SELVILLE KUN KOMMUNISTIT KANNATTAA NIIDEN KÄYTTÖÄ ISRAELIA JA LÄNSIMAITA VASTAAN!!!

MITÄ ON TEHTÄVISSÄ KUN PAIKALLISET STALLARIT UHKAA SIVISTYS VALTIOITA???
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka opetella lukemaan ja kirjoittamaan, sen jälkeen kannattaa kaivaa kuoppa takapihalle ja mennä sinne istumaan ja itkemään pelosta.
Vaihtoehtoinen lisämukavuus on foliohattu, jotta pahat kommarit ei voi lukea sinun ns. "ajatuksia"

Äänestä

Koskas Israelista ja sekarotuisten ja sotahullujen jenkkilästä on tullut sivistysvaltiot ? Ei koskaan !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt.. kirjoitti:

ON TULLUT SELVILLE KUN KOMMUNISTIT KANNATTAA NIIDEN KÄYTTÖÄ ISRAELIA JA LÄNSIMAITA VASTAAN!!!

MITÄ ON TEHTÄVISSÄ KUN PAIKALLISET STALLARIT UHKAA SIVISTYS VALTIOITA???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu