Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten saa hajut pois

Niin ei kellään sattuis olemaan vinkkiä miten saa hieromasauvasta hajut pois sen jälkeen kun sitä käyttää anaalissa?
32637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokeile saippua vettä,mulla se ei kyllätoimi,aika pahasti haisee sauva anaalin jälkee ulosteelle ja saippua vesikään ei siihen hajuun tehoo.muuten ei sua kiinnostais ostaa sitä "sauvaa",saisit puoleen hintaan ?

Äänestä
  • Pane kortsu hieromasauvan päälle, liukasta se ja lykkää sitten sitä perseesees. Eiks sulla ole ton vertaa käytännöllistä tajua??

    Äänestä

sauva kiihoitakaan sinua? Miksi sinä sen sitten pyllynreikään työnsit jos et kakanhajusta pidä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hajut pois kirjoitti:

Niin ei kellään sattuis olemaan vinkkiä miten saa hieromasauvasta hajut pois sen jälkeen kun sitä käyttää anaalissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu