Onko totta että koraani sallii vääräuskoisten naisten raiskaamisen? Jos on totta, niin koraaniin uskovia ei pidä päästää Suomeen
Vääräuskoisten raiskaamisesta
-apuva-
2264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Taas on kirjoitukseni sensuroitu. Kirjoitin Ruotsin monikulttuurihelvetistä ja totalitäärisestä hallinnosta. Siellä on virallinen taho kieltänyt ruotsalaisen kulttuurin ja propagandavalheella leimannut ruotsalaiset rasisteiksi. Ruotsalaiset ovat puolustuskyvyttömiä. Siirtolaiset ovat saaneet vallan aivan avoimesti hakata ja raiskata ruotsalaisia. He levittävät pahoinpítelyistä ja raiskauksista videoita internetissä. Siitä saa valtaa, sillä voi kehua. Lundin yliopistossa on tehty tutkimuskin, että siirtolaiset käyvät sotaa ruotsalaisia vastaan. Tsekatkaa Halla-ahon blogi. Ruotsissa on ihan oikeasti virallinen valta tuhoamassa Ruotsin kansan ja tuomassa tilalle väkivaltaisen kaaoksen. Esimerkki tulevasta: Etelä-Afrikassa 2/3 naisista on raiskattu. Toinen esimerkki: Yhdysvalloissa vuosittain mustat joukkoraiskaavat valkoisen naisen kolme ja puoli tuhatta kertaa, vastaavasti valkoiset joukkoraiskaavat mustan naisen - yllätys, yllätys NOLLA kertaa.
Sallii myös samanuskoisten raiskaukset. Taanoin tuli dokumentti Tunisiasta tms. Pohjois-Afrikan muslimimaasta, jossa islamistijengit riehuvat ja hyökkäilevät kyliin, joissa uhreilta leikataan kurkut ja naiset ja tytöt raiskataan. Haastateltava islamisti listasi Koraanin kohdat jotka oikeuttivat teot. Hän myös tähdensi Koraanin määräämää raiskausjärjestystä. Neitsyen saa raiskata ensimmäisenä "emiiri" eli ilmeisesti jengin johtaja.