Ylistääkö Erkki seuraavaksi terrorristeja?

Jotka meinasivat räjäyttää lentokoneita Atlantin yllä? V**tu!
6324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aina siihen asti, kunnes istuu itse lentokoneeseen, jonka terroristit räjäyttävät. Sitten ei Eki enää onneksi ole paasaamassa, vaan pääsee ehkä jopa sinne neitsytparatiisiin tai sitten ei.

Ja kyllä, Tuomioja ja Halonen ja sosialistijoukkonsa tuhosivat tämän maan ja liittivät kristityn Suomemme osaksi islamin terroristirintamaa, joten olen heille hyvin katkera siitä!

Äänestä
  • Molemmat (juutalaiset ja palestiinalaiset) ovat puolustamassa omaa maataan. Sattuvat vaan olemaan samassa paikassa. Kummalla on oikeus tähän maahan?
    (Kenellä on oikeus Suomeen? )
    Virhe on tehty viime vuosisadalla ja nyt kerätään satoa.

    Äänestä

  • Molemmat osapuolet terroris... kirjoitti:

    Molemmat (juutalaiset ja palestiinalaiset) ovat puolustamassa omaa maataan. Sattuvat vaan olemaan samassa paikassa. Kummalla on oikeus tähän maahan?
    (Kenellä on oikeus Suomeen? )
    Virhe on tehty viime vuosisadalla ja nyt kerätään satoa.

    Palestiinalaisilla ei ole omaa maata. Lisäksi muslimiterroristit hyökkäsivät naapurimaahansa tukijoidensa maaperältä.

    Äänestä

  • mitä nää höpäjät kirjoitti:

    Palestiinalaisilla ei ole omaa maata. Lisäksi muslimiterroristit hyökkäsivät naapurimaahansa tukijoidensa maaperältä.

    ennen juutalaisvaltion perustamista. Sitten heiltä meni maat, lisäksi Israel miehittää edelleen alueita joita sille ei määrätty perustamisessa. Juutalaiset olivat levittäytyneet ympäri maailman ja aloittivat sitten invaasion kohti heidän uskonnossaan heille luvattua maata. Se ei ollut mielestäni viisasta koska alue oli jo menetetty. (sama meillä Karjalan kanssa, mänty on liian kova)

    Äänestä

Silloin 70-luvulla poliisi pamputti Erkkiä niin pahasti jotta tuollainen vamma siitä jäi.
Vaan kyllä se meillä päin venenaulaksi kelpaisi.

Äänestä
  • asut? Kun noin levottomia puhut? Etkö venettä ole ennen nähnyt, kun luulet, että ihmisiä käytetään siihen nauloina? Näkyjä näet ja nälässä olet, mene raukka sosiaalihuoltoon, jotta saat syödäksesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr brownstone kirjoitti:

Jotka meinasivat räjäyttää lentokoneita Atlantin yllä? V**tu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu