En oo ikinä kokeillut huoraa mut tekis mieli testata oikein kunnolla!Asun Porissa ja kysyisinkin nyt niiltä porilaisilta joilla on kokemusta huorista että kuka on porin paras huora???Hinnat?Onko noi sihteeriopiston kuvat aitoja vai feikkejä?Ja eikö huoraa oo ihan turvallista panna kun vaan kortsua käyttää ja eihän niissä mitään tauteja todennäköisesti olekaan?Ja meinasi unohtua että antavatko huorat joka reikään ja suostuvat kaikkeen???
Voisiko joku kertoo?
Makkeri
6917
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kun en noista huorista tiedä, mutta tartuntataudeista tiedän(th). Eli, kun käytät kondomia koko yhdynnän ajan, ja se säilyy ehjänä, sp-tautiriskisi 0 ainakin tippurin, kupan, klamydian ja HI-viruksen osalta. Herpes(hsv2) ja kondylooma voivat tarttua, koska rakkuloita/syyliä on usein limakalvoalueen ulkopuolellakin. Muista myös suuseksissä kondomi. Jos kondomi hajoaa, mene sp-tautitesteihin. Hiv näkyy 3 kk kuluttua riskitilanteesta.
ne vaan on harvoin paikkakunnalla ja sen lisäks joskus jotkut lihavat siat käyttää niiden nimiä
paremman näköisiä eikä maksa mitään.
Eipä löydy porinräkälöistä sellaisia kissoja mitä oikeat ja aidot Laura ja Carmen ovat. Hyvä kroppa, osaavat myös käyttää sitä ja asenne kohdallaan.
feikkejä.
kuin sun femakon vastauksetkin! :DDD