siksi komutkin uskovat melkein kaiken valheen, jota esim. Israelista ja USAsta kirjoitetaan mutta sitä totuutta he eivät usko joka koskee komujen kavereita!
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
???
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!
.......
tosi on
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000333&subcat=533
todistappa tässä kommunistien valheet oikeaksi. Siinä sitä riittääkin seliteltävää...
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!
jos nyt yleensä jostain jotakin tiedät, mitä epäilen. Ethän osannut löytää edes kommunistien palstaa, vaikka niitä on 2 kappaletta suomi24:ssä.
niitä on kaikkialla
Eihän ne pienet punaset kommarit niin hirveitä ole, kyttäävät vaan, niinku joku STASI, vakoilevat ihmisiä, mutta kyllä nekin ilmottaa pitäsi ja on se aika kiusallista kun ne öisin rapistelee kaapeissa ja sänkyjen alla, tuijottelee ja supattaa, se valvottaa ja kun pitkään valvoo tuntuuu päässä vähän kummalliselta, muttei se mitään, kyllä sen kestää.
Mutta sitten kun tulee se yks hirvee päivä, se aina tulee, kerran vuodessa, kun niitä isoja kauheita kommareita (vielä röyhkeästi punaisissa puvuissa) alkaa kulkee keppiensä kanssa ympäri taloja, kyllä silloin pelottaa. Niillä on isot säkit mukana, mitähän ne niihin oikein hakee?
Korva ovella olen kuunnellu kun ne tulee rappuun ja ilmeisesti ihan pelosta ihmiset päästää ne sisään, sitten alkaa kuuluun kauheeta lapsen huutoo ja kirkumista, pistääköhän ne isot kommarit niitä lapsia sinne säkkiin vie jonnekkin kauhuleireille siperiaan?
Kyllä pelottaa, siinä vaiheessa kun lapset alkaa huutamaan en yleensä enään kestä, vaan yritän ilmoitella ja varoittaa kaikkia, mutta jostain syystä puhelin ei koskaan sinä päivän toimi, vaikka muuten on suora yhteys kaikkialle, se on hieno puhelin, ei edes johtoo ja pelkkää muovia, ei näy missään laitteissa, kuitenkin voi soittaa ihan mihin vaan, CIA:han, NSA:aan, FBI:lle, SUPO:lle, kaikkialle ilman mitään numeron valintaa, ne tietää aina siellä kelle haluan yhteyden, ja ne aina siellä puhuvat kovin ystävällisesti ja nauhoittavat minun tärkeät tiedot. Mutta jostain syystä aina nytkin taas lähestyvänä päivanä, ne kauheat kommarit saavat puhelimen mykäksi, on niillä niin hirvittäviä laitteita kun sellaista pystyvät tekemään, se pelottaa.
Koska on oma vuoro ja tulevat ovelle? Se kauhea keppi kolisee oveen? Ei ole tulleet vielä kertaakaan, mutta en kyllä uskaltaisi aukaistakkaan, mutta saavathan ne naapuritkin aukaisemaan ovensa jollain ihme kommunistikeinolla, taas saa pelätä.
Onneksi on samanmielisiä ihmisiä jotka näistä hirvittävistä tapahtumista ja kommunisteista ilmoittelevat eri tahoille, täytyyhän viranomaisten tietää asioista, heillä täytyy olla paremmat puhelimet mitä minulla, eivätkä nämä kauheat punalakkiset, valkopartaiset(parta vaikuttaa olevan naamio, niin salakähmäisiä ne ovat) kommunistit pysty niihin vaikuttamaan, maailmalla on toivoa.
The Truth is Out There, kyllä FBI tietää.
Mitäs tekemistä komuilla on tän asian kans??? Näyttäs silti, että jo paljastuneet valheet on syötetty maailmalle Atlantin takana sijaitsevasta roistovaltiosta USA (United Satanistic Association)...mieti sitä...
USA:lta.
http://www.thirdworldtraveler.com/Blum/Support_PolPot_RS.html
usan hallinto ja bush ovat kärynneet vähän väliä valheista -> ovat siis kommunisteja