Nyt kun seksipalvelut on laillistettu, niin markkinat odottavat kieli pitkällä uusia palveluyrityksiä. Saapa nähdä, onko suomi-naisilla kilpailukykyä? Vai ovatko tottuneet laiskottelemaan sosiaaliturvalla? Onko ulkomainen työvoima ketterämpää ja ottaa markkinat haltuun? Miten käy suomi-naisten, kun veronmaksajat ovat kyllästyneet elättämään heitä?
Lisää seksiyrityksiä
Elli Bord
6386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
pitäisi ensimmäisenä muuttaa. On ihan typerää, että kysymyksellä ikäänkuin oletetaan, että prostitutio on väärin ja sitten sitä pitäisi yrittää kumota. Vaihtakaa tämän palstan nimeksi vaikkapa "maksullinen seksi" tai mintä muuta tahansa, mutta ei jotain "oikein tai väärin" kysymyksiä.
Huorien nussiminen on ensisijaisesti kivaa!
Varsinkin, jos kortsu hajoaa kesken aktin.Siinä sitä sitten jonkun aikaa jännitetään elämän menoa...
Sellaisen partnerin kanssa, joka on vaatinut kumin käyttöä, ei pahemmin jännitä hajoamistapauksessakaan.
Aivan helvetin paljon enemmän jännittäisi, jos (ja kun) horovitsi sanoo: "Voidaan tehdä ilman kumia, ei mulla oo mitään."
joutuu maksamaan kovan hinnan siitä mikä muille on täysin ilmaista?
Kilpailu piristää kaikkea. Niinpä opistokin tarvitsee kunnon kilpailijan, sillä Iskuri ei ole enää takavuosien tapaan täynnä horoja ja seksitreffeillä ilmottelee kaiken mailman kalsarikauppiaat ja gigi