PRää

Mikä on se kuppila siinä ylikäytävän kupeessa Rautatieaseman vieressä.
4959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se kuppila on Hangon paras, kahvi/tee paikka... On meinaan vanha kunnon TB-Baari!

Äänestä
  • En tarkoittanut huoltoaseman baaria.Vaan se puinen mökki (Näyttää kyllä ihan puuliiteriltä)taitaa olla punertava väriltään.Ihan radan vieressä.

    Äänestä

  • PRää kirjoitti:

    En tarkoittanut huoltoaseman baaria.Vaan se puinen mökki (Näyttää kyllä ihan puuliiteriltä)taitaa olla punertava väriltään.Ihan radan vieressä.

    Sinne vaan : )

    Äänestä

  • ikioma juottola. kirjoitti:

    Sinne vaan : )

    tunnetaan myös Tulivuorikuppilana...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaffeelle kirjoitti:

Mikä on se kuppila siinä ylikäytävän kupeessa Rautatieaseman vieressä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu